Witten-Annen

14. Rahvusvaheline Eurütmia Foorum Witten – Annenis

Me tõesti käisime ja osalesime 14. Rahvusvahelisel Eurütmia Foorumil Witten – Annenis! Tänud kõigile abilistele, toetajatele! See oli ilus, võimas ja muljete rohke! Ja lisaks saime veel väga palju kiita ja tunnustada – Foorumi asutajalt ja peakorraldajalt endalt ja väga  paljudelt teistelt külalistelt.

Üks lugu siinkohal. Hallipäine intelligentne Saksa proua kõneles meile: „Ta käis 2 aastat tagasi Gotlandil muusikafestivalil. Kuulis seal kaht Eesti poissi laulmas – nii kaunilt, et mõtles, et kuidas üldse on võimalik niimoodi laulda.  Sai väga meeldejääva erilise  elamuse. Nüüd tuleb siia Foorumile ja näeb Eesti eurütmiat- tulevad meelde need 2 Eesti poissi ja  jälle  on tal selline eriline elamus, et mõtleb, kuidas see kõik on võimalik.”

Meie kõik ehk 8. klass ja Eurütmia Stuudio liikmed (vilistlased ja meie 10. klassi tüdrukud)  Dortmundis Foorumi roosade käepaeltega –  lavaristsed on veel saamata.

Vee-element

“Iseteenindav” purskkaev – siin oli palju tegemist ja kõik suured lapsed  muutusid kohe väikesteks.

Teraskiik

Muidugi on tuntud söe ja terasekaevanduspiirkonnas- terasest ka lastele mõeldud kiik.

Liszt

Siin me ei näita käepaelu, vaid e-helitooni ja see on Liszt ja sellega võitsime me ungarlaste südamed.

Griegi valss – Eduard Griegi valss nr. 2.

Sauakava

Meie 4 poissi ja nende kahe sauaga kava Bizet ” Toreadoori laulu” saatel pani taaskord publiku rõõmsalt plaksutama ja muhelema, aga pildil on näha millist  keskendumist see poistelt tegelikult nõuab.

Tants lennujaamas

Erinevalt minekust, kui jõudsime napilt lennuki peale, olime tagasi tulles lennujaamas esimesed. Õnneks oli seal klaver ja meie hea pianist Guldžahon ja need on need inimesed, kes saavad ütelda, et nad on Dortmundi lennujaamas eurütmiat teinud.