Meie kool

KLASSIÕPETAJAD

  1. Kristi Uibo – 1. klassi õpetaja – e-post kristi.uibo-at-viljandiwaldorf.ee
  2. Agnes Rannu – 2A. klassi õpetaja – e-post agnes.rannu-at-viljandiwaldorf.ee
  3. Krista Kalda – 2K. klassi õpetaja – e-post krista.kalda-at-viljandiwaldorf.ee
  4. Signe Valdmäe – 3. klassi õpetaja – e-post signe.valdmae-at-viljandiwaldorf.ee
  5. Gerli Väli – 4. klassi õpetaja – e-post gerli.vali-at-viljandiwaldorf.ee
  6. Katrina Karu – 5. klassi õpetaja – e-post katrina.karu-at-viljandiwaldorf.ee
  7. Anne Vahter – 6. klassi õpetaja  – e-post anne.vahter-at-viljandiwaldorf.ee
  8. Ulvi Vahter – 7. klassi õpetaja – e-post ulvi.vahter-at-viljandiwaldorf.ee
  9. Aurika Karus – 8. – 9. klassi õpetaja – e-post aurika.karus-at-viljandiwaldorf.ee
  10. Kristel Kutser – 10. klassi kuraator ja abiõpetaja – e-post kristel.kutser-at-viljandiwaldorf.ee
  11. Albina Gavrilova – 11.–12. klassi kuraator – e-post albina.gavrilova-at-viljandiwaldorf.ee

ÕPETAJAD

  1. Sulev Ojap – religiooni, keema- ja füüsika ning filosoofiaõpetaja – e-post sulev.ojap-at-viljandiwaldorf.ee
  2. Kadri Kass – 12. klassi inglise keele õpetaja – e-post kadri.kass-at-viljandiwaldorf.ee
  3. Kersti Aun – muusikaõpetaja – e-post kersti.aun-at-viljandiwaldorf.ee
  4. Eda Saaremets – individuaalõpe ja EVKO – e-post eda.saaremets-at-viljandiwaldorf.ee
  5. Ülle Lükk – 11. ja 12. klassi matemaatika õpetaja
  6. Rein Aidak -7., 9., ja 10. klassi matemaatika õpetaja
  7. Olev Teder – gümnaasiumi ajaloo ja ühiskonnaõpetuse õpetaja
  8. Michael Harris – ülastme suulise inglise keele õpetaja
  9. Andre Maaker – kitarriõpetaja
  10. Vahur Vahtra – puidutöö õpetaja – e-post vahur.vahtra-at-viljandiwaldorf.ee
  11. Laura Joakit – saksa keele õpetaja – e-post laura.joakit-at-viljandiwaldorf.ee
  12. Hanna Rahnel- eelkooli õpetaja – e-post hanna.rahnel-at-viljandiwaldorf.ee

TÖÖTAJAD

  1. Kristi Mänd – tegevjuht – e-post tegevjuht-at-viljandiwaldorf.ee
  2. Kadri Kreen – sekretär – e-post info-at-viljandiwaldorf.ee
  3. Maret Raudsepp – kokk
  4. Malle Blitner – kokk
  5. Helge Roosjärv – kokaabi
  6. Jaan Kalda – majahoidja ja remondimees
  7. Kati Ilves – koristaja