Nädalapäev I II III A III K IV V VI VII VIII IX X XI-XII Nädalapäev
Tundide ajad Riina Kristi Kadri Krista Signe Reta Katrina Laura Ulvi Aurika Kristel Kristel Tundide ajad    
Esmaspäev I II III A III K IV V VI VII VIII IX X XI-XII Esmaspäev    
8.15 - 9.45 Põhitund Põhitund Põhitund Põhitund Põhitund Põhitund Põhitund Põhitund Põhitund Põhitund Kunstiajalugu Kunstiajalugu 8.15 - 9.45    
10.05 - 10.50 Vene keel Käsitöö Muusika Inglise keel Saksa keel Religioon Käsitöö/Puidut Kitarr Matemaatika Muusika Inglise keel Inglise keel 10.05 - 10.50 1.ainet.    
11.15 - 12.00 Liikumine Muusika Inglise keel Käsitöö Muusika Liikumine Käsitöö/Puidut Inglise keel Matemaatika Religioon Inglise keel Inglise keel 11.15 - 12.00 2.ainet.    
12.25 - 13.10     Käsitöö Muusika   Liikumine Muusika Puidutöö Käsitöö Inglise keel Draama Draama 12.25 - 13.10 3.ainet.    
13.20 - 14.05             Inglise/Kokand Puidutöö Käsitöö Inglise keel Muusika Muusika 13.20 - 14.05 4.ainet.    
14.15 - 15.00             Kokandus     Matemaatika Draama Draama 14.15 - 15.00 5.ainet.    
15.10 - 15.55                     Klassijuhat Klassijuhat 15.10 - 15.55 6.ainet.    
Teisipäev I  II III A III K IV V  VI VII VIII IX X XI-XII Teisipäev    
8.15 - 9.45 Põhitund Põhitund Põhitund Põhitund Põhitund Põhitund Põhitund Põhitund Põhitund Põhitund Kunstiajalugu Kunstiajalugu 8.15 - 9.45    
10.05 - 10.50 PT Lisa Vene keel Inglise keel Käsitöö Religioon Käsitöö Harjutus Vene keel Puidutöö Keemia Inglise keel Inglise keel 10.05 - 10.50 1.ainet.    
11.15 - 12.00 Inglise keel Religioon Käsitöö Inglise keel Vene keel Käsitöö Religioon Saksa keel Puidutöö Inglise keel Draama Draama 11.15 - 12.00 2.ainet.    
12.25 - 13.10 *Laulukoor *Laulukoor *Laulukoor *Laulukoor Harjutus Aiandus Käsitöö/Puidut Saksa keel Vene keel Inglise keel Draama Draama 12.25 - 13.10 3.ainet.    
13.20 - 14.05           Aiandus Käsitöö/Puidut Religioon Liikumine Vene keel Majandus Majandus 13.20 - 14.05 4.ainet.    
14.15 - 15.00             Inglise keel Muusika Liikumine   Vene keel Saksa keel 14.15 - 15.00 5.ainet.    
15.10 - 15.55                     Vene keel Saksa keel 15.10 - 15.55 6.ainet.    
Kolmapäev I II III A III K IV V VI VII VIII IX X XI-XII Kolmapäev    
8.15 - 9.45 Põhitund Põhitund Põhitund Põhitund Põhitund Põhitund Põhitund Põhitund Põhitund Põhitund Kunstiajalugu Kunstiajalugu 8.15 - 9.45
10.05 - 10.50 Religioon *Inglise keel PT Lisa Vene keel Liikumine PT Lisa PT Lisa Matemaatika PT Lisa Liikumine Liikumine Liikumine 10.05 - 10.50 1.ainet.
11.15 - 12.00 Käsitöö Vene keel Vene keel Liikumine *Inglise keel Inglise keel Harjutus Matemaatika Muusika Liikumine Liikumine Liikumine 11.15 - 12.00 2.ainet.
12.25 - 13.10   Liikumine Liikumine   Käsitöö Muusika Vene keel Aiandus Inglise keel Matemaatika Matemaatika Religioon 12.25 - 13.10 3.ainet.
13.20 - 14.05           Vene keel Inglise/Kokand Aiandus Religioon Matemaatika Matemaatika Muusika 13.20 - 14.05 4.ainet.
14.15 - 15.00             Kokandus         Matemaatika 14.15 - 15.00 5.ainet.
15.10 - 15.55                       Matemaatika 15.10 - 15.55 6.ainet.
Neljapäev I II III A III K IV V VI VII VIII IX X XI-XII Neljapäev    
8.15 - 9.45 Põhitund Põhitund Põhitund Põhitund Põhitund Põhitund Põhitund Põhitund Põhitund Põhitund Kirjandus Kirjandus 8.15 - 9.45
10.05 - 10.50 Muusika PT Lisa Inglise keel Religioon Vene keel Puidutöö Liikumine PT Lisa Matemaatika Kirjandus Kunstiajalugu Kunstiajalugu 10.05 - 10.50 1.ainet.
11.15 - 12.00 Vene keel Saksa  keel Religioon Muusika Käsitöö Puidutöö Liikumine Matemaatika Vene keel Kirjandus Kunstiajalugu Kunstiajalugu 11.15 - 12.00 2.ainet.
12.25 - 13.10 Käsitöö Muusika   Inglise keel Saksa keel Inglise keel Vene keel Liikumine Eesti keel Matemaatika Muusika Matemaatika 12.25 - 13.10 3.ainet.
13.20 - 14.05           Harjutus Inglise keel Liikumine Muusika Vene keel Religioon Matemaatika 13.20 - 14.05 4.ainet.
14.15 - 15.00                     Matemaatika   14.15 - 15.00 5.ainet.
15.10 - 15.55                     Matemaatika   15.10 - 15.55 6.ainet.
Reede I II III A III K IV V VI VII VIII IX X XI-XII Reede      
8.15 - 9.45 Põhitund Põhitund Põhitund Põhitund Põhitund Põhitund Põhitund Põhitund Eesti keel Põhitund Kunstiajalugu Kunstiajalugu 8.15 - 9.45
10.05 - 10.50 Muusika Saksa  keel Vene keel PT Lisa PT Lisa Inglise keel Religioon Käsitöö Matemaatika Muusika Eesti keel Eesti keel 10.05 - 10.50 1.ainet.
11.15 - 12.00 Inglise keel Käsitöö Muusika Vene keel Saksa keel Muusika Aiandus Käsitöö Inglise keel Matemaatika Eesti keel Eesti keel 11.15 - 12.00 2.ainet.
12.25 - 13.10     Ujumine Ujumine Muusika Vene keel Aiandus Matemaatika Käsitöö Eesti keel Draama Draama 12.25 - 13.10 3.ainet.
13.20 - 14.05             Muusika Vene keel Käsitöö Eesti keel Draama Draama 13.20 - 14.05 4.ainet.
14.15 - 15.00             *Laulukoor Inglise keel *Laulukoor *Laulukoor Saksa keel Vene keel 14.15 - 15.00 5.ainet.
15.10 - 15.55                         15.10 - 15.55 6.ainet.
PT Lisa - Põhitunni lisatund *Inglise keele - huviring 2.kl ja 4.kl *6.kl Kokandus kahes rühmas vahelduva nädalaga
*Laulukoor - huviring soovijatele