Periood: 02.-13.märts 2020
Nädalapäev I II III A III K IV V VI VII VIII IX X XI-XII Nädalapäev
Tundide ajad Riina Kristi Kadri Liis Signe Reta Katrina Laura Ulvi Aurika Kristel Kristel Tundide ajad    
Esmaspäev I II III A III K IV V VI VII VIII IX X XI-XII Esmaspäev    
8.15 - 9.45 Põhitund Põhitund Põhitund Põhitund Põhitund Põhitund Põhitund Põhitund Käsitöö I Põhitund Füüsika Geograafia 8.15 - 9.45    
10.05 - 10.50 Vene keel Käsitöö Muusika Inglise keel Saksa keel Religioon Käsitöö/Puidut Kitarr Matemaatika Muusika Inglise keel Inglise keel 10.05 - 10.50 1.ainet.    
11.15 - 12.00 Liikumine Muusika Inglise keel Käsitöö Muusika Harjutus Käsitöö/Puidut Inglise keel Matemaatika Religioon Inglise keel Inglise keel 11.15 - 12.00 2.ainet.    
12.25 - 13.10       Muusika   Inglise keel Muusika Matemaatika Füüsika Inglise keel Tisler Tisler 12.25 - 13.10 3.ainet.    
13.20 - 14.05             Inglise keel Matemaatika Füüsika Inglise keel Tisler Tisler 13.20 - 14.05 4.ainet.    
14.15 - 15.00               Puidutöö   Füüsika Muusika Muusika 14.15 - 15.00 5.ainet.    
15.10 - 15.55               Puidutöö   Füüsika Klassijuh Klassijuh 15.10 - 15.55 6.ainet.    
Teisipäev I  II III A III K IV V  VI VII VIII IX X XI-XII Teisipäev    
8.15 - 9.45 Põhitund Põhitund Põhitund Põhitund Põhitund Põhitund Põhitund Põhitund Puidutöö Füüsika Füüsika Geograafia 8.15 - 9.45    
10.05 - 10.50 PT Lisa Religioon Inglise keel Käsitöö Vene keel Käsitöö Liikumine PT Lisa Füüsika Inglise keel Tisler Tisler 10.05 - 10.50 1.ainet.    
11.15 - 12.00 Inglise keel Vene keel Käsitöö Inglise keel Religioon Käsitöö Liikumine Vene keel Füüsika Inglise keel Tisler Tisler 11.15 - 12.00 2.ainet.    
12.25 - 13.10 *Laulukoor *Laulukoor *Laulukoor *Laulukoor Harjutus Aiandus Käsitöö/Puidut Saksa keel Inglise keel Keemia Inglise keel Inglise keel 12.25 - 13.10 3.ainet.    
13.20 - 14.05           Aiandus Käsitöö/Puidut Religioon Liikumine Vene keel Majandus Majandus 13.20 - 14.05 4.ainet.    
14.15 - 15.00             Inglise keel   Liikumine Muusika Vene/Saksa Vene/Saksa 14.15 - 15.00 5.ainet.    
15.10 - 15.55                     Vene/Saksa Vene/Saksa 15.10 - 15.55 6.ainet.    
Kolmapäev I II III A III K IV V VI VII VIII IX X XI-XII Kolmapäev    
8.15 - 9.45 Põhitund Põhitund Põhitund Põhitund Põhitund Põhitund Põhitund Põhitund Matemaatika 9.00 Klassiju Füüsika Geograafia 8.15 - 9.45
10.05 - 10.50 Religioon *Inglise keel PT Lisa Vene keel Liikumine PT Lisa Religioon Matemaatika PT Lisa Liikumine Liikumine Liikumine 10.05 - 10.50 1.ainet.
11.15 - 12.00 Käsitöö Vene keel Vene keel Liikumine *Inglise keel Inglise keel Harjutus Matemaatika Muusika Liikumine Liikumine Liikumine 11.15 - 12.00 2.ainet.
12.25 - 13.10   Liikumine Liikumine Inglise keel Käsitöö Muusika Vene keel Aiandus Inglise keel Matemaatika Matemaatika Religioon 12.25 - 13.10 3.ainet.
13.20 - 14.05           Vene keel Inglise keel Aiandus Religioon Matemaatika Matemaatika Muusika 13.20 - 14.05 4.ainet.
14.15 - 15.00                       Matemaatika 14.15 - 15.00 5.ainet.
15.10 - 15.55                       Matemaatika 15.10 - 15.55 6.ainet.
Neljapäev I II III A III K IV V VI VII VIII IX X XI-XII Neljapäev    
8.15 - 9.45 Põhitund Põhitund Põhitund Põhitund Põhitund Põhitund Põhitund Põhitund Vene keel Kirjandus Füüsika Geograafia 8.15 - 9.45
10.05 - 10.50 Muusika PT Lisa Vene keel PT Lisa PT Lisa Muusika PT Lisa Liikumine Füüsika Füüsika Kirjandus Kirjandus 10.05 - 10.50 1.ainet.
11.15 - 12.00 Vene keel Saksa  keel Religioon Muusika Käsitöö Inglise keel Harjutus Liikumine Füüsika Füüsika Kirjandus Kirjandus 11.15 - 12.00 2.ainet.
12.25 - 13.10 Käsitöö   Inglise keel   Saksa keel Puidutöö Vene keel Inglise keel Eesti keel Matemaatika Muusika Matemaatika 12.25 - 13.10 3.ainet.
13.20 - 14.05           Puidutöö Inglise keel Saksa keel Muusika Vene keel Religioon Matemaatika 13.20 - 14.05 4.ainet.
14.15 - 15.00                 Draama   Matemaatika   14.15 - 15.00 5.ainet.
15.10 - 15.55                 Draama   Matemaatika   15.10 - 15.55 6.ainet.
Reede I II III A III K IV V VI VII VIII IX X XI-XII Reede      
8.15 - 9.45 Põhitund Põhitund Põhitund Põhitund Põhitund Põhitund Põhitund Põhitund Eesti keel Füüsika Füüsika Geograafia 8.15 - 9.45
10.05 - 10.50 Inglise keel Käsitöö Muusika Religioon Saksa keel Vene keel Religioon Käsitöö Füüsika Eesti keel Tisler Tisler 10.05 - 10.50 1.ainet.
11.15 - 12.00 Muusika Saksa  keel Käsitöö Vene keel Muusika Liikumine Aiandus Käsitöö Füüsika Eesti keel Tisler Tisler 11.15 - 12.00 2.ainet.
12.25 - 13.10   Muusika     Vene keel Liikumine Aiandus Muusika Käsitöö II Matemaatika Eesti keel Eesti keel 12.25 - 13.10 3.ainet.
13.20 - 14.05   Ujumine         Muusika Vene keel Käsitöö II Matemaatika Eesti keel Eesti keel 13.20 - 14.05 4.ainet.
14.15 - 15.00             *Laulukoor   *Laulukoor *Laulukoor Vene/Saksa Vene/Saksa 14.15 - 15.00 5.ainet.
15.10 - 15.55                         15.10 - 15.55 6.ainet.
PT Lisa - Põhitunni lisatund *Inglise keele - huviring 2.kl ja 4.kl
*Laulukoor - huviring soovijatele