Periood: 30.märts - 17.aprill 2020
Nädalapäev I II III A III K IV V VI VII VIII IX X XI-XII Nädalapäev
Tundide ajad Riina Kristi Kadri Liis Signe Reta Katrina Laura Ulvi Aurika Kristel Kristel Tundide ajad    
Esmaspäev I II III A III K IV V VI VII VIII IX X XI-XII Esmaspäev    
8.15 - 9.45 Põhitund Põhitund Põhitund Põhitund Põhitund Põhitund Põhitund Põhitund Põhitund Põhitund Skulptuur Skulptuur 8.15 - 9.45    
10.05 - 10.50 Vene keel Käsitöö Muusika Inglise keel Saksa keel Religioon Käsitöö/Puidut Kitarr Matemaatika Muusika (K) Inglise keel Inglise keel 10.05 - 10.50 1.ainet.    
11.15 - 12.00 Liikumine Muusika Inglise keel Käsitöö Muusika (K) Harjutus Käsitöö/Puidut Inglise keel Matemaatika Religioon Inglise keel Inglise keel 11.15 - 12.00 2.ainet.    
12.25 - 13.10       Muusika   Inglise keel Muusika (K) Matemaatika Käsitöö I Inglise keel Vitraaž Filosoofia 12.25 - 13.10 3.ainet.    
13.20 - 14.05             Inglise keel Matemaatika Käsitöö I Inglise keel Vitraaž Filosoofia 13.20 - 14.05 4.ainet.    
14.15 - 15.00               Puidutöö   Klassijuhat Muusika (K) Muusika (K) 14.15 - 15.00 5.ainet.    
15.10 - 15.55               Puidutöö     Klassijuhat Klassijuhat 15.10 - 15.55 6.ainet.    
Teisipäev I  II III A III K IV V  VI VII VIII IX X XI-XII Teisipäev    
8.15 - 9.45 Põhitund Põhitund Põhitund Põhitund Põhitund Põhitund Põhitund Põhitund Põhitund Põhitund     8.15 - 9.45    
10.05 - 10.50 PT Lisa Religioon (K) Inglise keel Käsitöö Vene keel Käsitöö Liikumine PT Lisa Puidutöö Inglise keel Vitraaž Filosoofia 10.05 - 10.50 1.ainet.    
11.15 - 12.00 Inglise keel Saksa  keel Käsitöö Inglise keel Religioon (K) Käsitöö Liikumine Vene keel Puidutöö Inglise keel Vitraaž Filosoofia 11.15 - 12.00 2.ainet.    
12.25 - 13.10 *Laulukoor *Laulukoor *Laulukoor *Laulukoor Harjutus Aiandus Käsitöö/Puidut Saksa keel Vene keel Keemia Inglise keel Inglise keel 12.25 - 13.10 3.ainet.    
13.20 - 14.05           Aiandus Käsitöö/Puidut Religioon (K) Liikumine Vene keel Majandus Majandus 13.20 - 14.05 4.ainet.    
14.15 - 15.00             Inglise keel   Liikumine Muusika (K) Vene/Saksa Vene/Saksa 14.15 - 15.00 5.ainet.    
15.10 - 15.55                     Vene/Saksa Vene/Saksa 15.10 - 15.55 6.ainet.    
Kolmapäev I II III A III K IV V VI VII VIII IX X XI-XII Kolmapäev    
8.15 - 9.45 Põhitund Põhitund Põhitund Põhitund Põhitund Põhitund Põhitund Põhitund Põhitund Põhitund   Filosoofia 8.15 - 9.45
10.05 - 10.50 Religioon *Inglise keel PT Lisa Vene keel Liikumine PT Lisa Religioon Matemaatika PT Lisa Liikumine Liikumine Liikumine 10.05 - 10.50 1.ainet.
11.15 - 12.00 Käsitöö Vene keel Vene keel Liikumine *Inglise keel Inglise keel Harjutus Matemaatika Muusika (K) Liikumine Liikumine Liikumine 11.15 - 12.00 2.ainet.
12.25 - 13.10   Liikumine Liikumine Inglise keel Käsitöö Muusika (K) Vene keel Aiandus Inglise keel Matemaatika Matemaatika Religioon 12.25 - 13.10 3.ainet.
13.20 - 14.05           Vene keel Inglise keel Aiandus Religioon Matemaatika Matemaatika Muusika (K) 13.20 - 14.05 4.ainet.
14.15 - 15.00                       Matemaatika 14.15 - 15.00 5.ainet.
15.10 - 15.55                       Matemaatika 15.10 - 15.55 6.ainet.
Neljapäev I II III A III K IV V VI VII VIII IX X XI-XII Neljapäev    
8.15 - 9.45 Põhitund Põhitund Põhitund Põhitund Põhitund Põhitund Põhitund Põhitund Põhitund Põhitund Kirjandus Kirjandus 8.15 - 9.45
10.05 - 10.50 Vene keel PT Lisa Vene keel PT Lisa PT Lisa Muusika (K) PT Lisa Liikumine Matemaatika Kirjandus Skulptuur Skulptuur 10.05 - 10.50 1.ainet.
11.15 - 12.00 Käsitöö Vene keel Religioon (K) Muusika Saksa keel Inglise keel Harjutus Liikumine Vene keel Kirjandus Skulptuur Skulptuur 11.15 - 12.00 2.ainet.
12.25 - 13.10 Muusika   Inglise keel   Käsitöö Puidutöö Vene keel Inglise keel Eesti keel Matemaatika Muusika (K) Matemaatika 12.25 - 13.10 3.ainet.
13.20 - 14.05           Puidutöö Inglise keel Saksa keel Muusika (K) Vene keel Religioon Matemaatika 13.20 - 14.05 4.ainet.
14.15 - 15.00                 Draama   Matemaatika Filosoofia 14.15 - 15.00 5.ainet.
15.10 - 15.55                 Draama   Matemaatika Filosoofia 15.10 - 15.55 6.ainet.
Reede I II III A III K IV V VI VII VIII IX X XI-XII Reede      
8.15 - 9.45 Põhitund Põhitund Põhitund Põhitund Põhitund Põhitund Põhitund Põhitund Eesti keel Põhitund Vitraaž Filosoofia 8.15 - 9.45
10.05 - 10.50 Inglise keel Käsitöö Muusika Religioon (K) Saksa keel Vene keel Religioon Käsitöö Inglise keel Eesti keel Skulptuur Skulptuur 10.05 - 10.50 1.ainet.
11.15 - 12.00 Muusika Saksa  keel Käsitöö Vene keel Muusika (K) Liikumine Aiandus Käsitöö Matemaatika Eesti keel Skulptuur Skulptuur 11.15 - 12.00 2.ainet.
12.25 - 13.10   Muusika     Vene keel Liikumine Aiandus Muusika (K) Käsitöö II Matemaatika Eesti keel Eesti keel 12.25 - 13.10 3.ainet.
13.20 - 14.05   Ujumine         Muusika (K) Vene keel Käsitöö II Matemaatika Eesti keel Eesti keel 13.20 - 14.05 4.ainet.
14.15 - 15.00             *Laulukoor   *Laulukoor *Laulukoor Vene/Saksa Vene/Saksa 14.15 - 15.00 5.ainet.
15.10 - 15.55                         15.10 - 15.55 6.ainet.
PT Lisa - Põhitunni lisatund *Inglise keele - huviring 2.kl ja 4.kl
*Laulukoor - huviring soovijatele