Periood: 08.-12.06.2020
Nädalapäev I II III A III K IV V VI VII VIII IX X XI-XII Nädalapäev
Tundide ajad Riina Kristi Kadri Liis Signe Reta Katrina Laura Ulvi Aurika Kristel Kristel Tundide ajad    
Esmaspäev I II III A III K IV V VI VII VIII IX X XI-XII Esmaspäev    
9.00 - 10.30           Põhitund     Põhitund   Vitraaž Ühiskond 9.00 - 10.30 Põhitund    
10.40 - 11.25                 Geograafia Matemaatika 11.00 Inglisk 11.00 Inglisk 10.40 - 11.25 1.ainet.    
11.50 - 12.35                 Kunstiõp Matemaatika 12.15 Mate 12.15 Mate 11.50 - 12.35 2.ainet.    
12.45 - 13.30                   Matemaatika Matemaatika Matemaatika 12.45 - 13.30 3.ainet.    
13.40 - 14.25                         13.40 - 14.25 4.ainet.    
14.35 - 15.20                         14.35 - 15.20 5.ainet.    
15.20 - 16.05                         15.20 - 16.05 6.ainet.    
Teisipäev I  II III A III K IV V  VI VII VIII IX X XI-XII Teisipäev    
9.00 - 10.30           Põhitund     Põhitund   Vitraaž Ühiskond 9.00 - 10.30 Põhitund    
10.40 - 11.25           Taimeõpet     Geograafia   11.00 Inglisk 11.00 Inglisk 10.40 - 11.25 1.ainet.    
11.50 - 12.35           Taimeõpet     Religioon(S)   Vene keel Vene keel 11.50 - 12.35 2.ainet.    
12.45 - 13.30                 Eesti keel   Vene keel Vene keel 12.45 - 13.30 3.ainet.    
13.40 - 14.25                         13.40 - 14.25 4.ainet.    
14.35 - 15.20                         14.35 - 15.20 5.ainet.    
15.20 - 16.05                         15.20 - 16.05 6.ainet.    
Kolmapäev I II III A III K IV V VI VII VIII IX X XI-XII Kolmapäev    
9.00 - 10.30           Põhitund     Põhitund   Vitraaž Ühiskond 9.00 - 10.30 Põhitund
10.40 - 11.25           Inglise keel     Matemaatika   Eesti keel Eesti keel 10.40 - 11.25 1.ainet.
11.50 - 12.35           Taimeõpet   Matemaatika Inglise keel   12.15 Mate 12.15 Mate 11.50 - 12.35 2.ainet.
12.45 - 13.30           Taimeõpet     Muusika (K)   Matemaatika Matemaatika 12.45 - 13.30 3.ainet.
13.40 - 14.25                         13.40 - 14.25 4.ainet.
14.35 - 15.20                         14.35 - 15.20 5.ainet.
15.20 - 16.05                         15.20 - 16.05 6.ainet.
Neljapäev I II III A III K IV V VI VII VIII IX X XI-XII Neljapäev    
9.00 - 10.30           Põhitund     Põhitund     Ühiskond 9.00 - 10.30 Põhitund
10.40 - 11.25           Taimeõpet     Geograafia Matemaatika     10.40 - 11.25 1.ainet.
11.50 - 12.35           Taimeõpet       Matemaatika     11.50 - 12.35 2.ainet.
12.45 - 13.30                   Muusika (K)     12.45 - 13.30 3.ainet.
13.40 - 14.25                         13.40 - 14.25 4.ainet.
14.35 - 15.20                         14.35 - 15.20 5.ainet.
15.20 - 16.05                         15.20 - 16.05 6.ainet.
Reede I II III A III K IV V VI VII VIII IX X XI-XII Reede      
9.00 - 10.30                         9.00 - 10.30 Põhitund
10.40 - 11.25 11.00 11.00 11.00 11.00 11.00 11.00 11.00 11.00 11.00 11.00 11.00 11.00 10.40 - 11.25 1.ainet.
11.50 - 12.35 Kevadpidu Kevadpidu Kevadpidu Kevadpidu Kevadpidu Kevadpidu Kevadpidu Kevadpidu Kevadpidu Kevadpidu Kevadpidu Kevadpidu 11.50 - 12.35 2.ainet.
12.45 - 13.30                         12.45 - 13.30 3.ainet.
13.40 - 14.25                         13.40 - 14.25 4.ainet.
14.35 - 15.20                     14.35 - 15.20 5.ainet.
15.20 - 16.05                         15.20 - 16.05 6.ainet.