Periood: 05. - 16.10.2020
Nädalapäev I II III IV V VI VII VIII IX X-XI XII Nädalapäev  
Tundide ajad Hanna Riina Kristi Kadri U. Eneli Reta Katrina Laura Ulvi Kadri K. Kristel Tundide ajad      
Esmaspäev I II III IV V VI VII VIII IX X-XI XII Esmaspäev      
8.15 - 9.45 Põhitund Põhitund Põhitund Põhitund Põhitund Põhitund Põhitund Matem.(Rein) Ajalugu Keemia (V) Eesti k.(Agn) 8.15 - 9.45      
10.05 - 10.50 Käsitöö (KU) Vene keel(U) *Ingliskeel(L) Eurütmia PT Lisa PT Lisa Käsit/Puidut Matem.(Rein) Eesti k.(Agn) Religioon (S) Ingliskeel(K) 10.05 - 10.50 1.ainet.    
11.15 - 12.00 Vene keel(U) Liikumine Käsitöö (KU) Harjutus *Ingliskeel (L) Eurütmia Käsit/Puidut Religioon (K) Matem.(Rein) Ingliskeel (K) Religioon (S) 11.15 - 12.00 2.ainet.    
12.25 - 13.10     Ujumine Ingliskeel (L) Eurütmia Käsitöö (KK) Matem.(Rein) Aiandus Religioon (S) Ingliskeel (K) Geograafia 12.25 - 13.10 3.ainet.    
13.20 - 14.05         Saksa keel Käsitöö (KK) Eurütmia Aiandus Ingliskeel (K) Muusika (K) Geograafia 13.20 - 14.05 4.ainet.    
14.15 - 15.00               Muusika (K) Muusika (K) Kujundamine Kujundamine 14.15 - 15.00 5.ainet.    
15.10 - 15.55                   Kujundamine Kujundamine 15.10 - 15.55 6.ainet.    
Teisipäev I II III IV V VI VII VIII IX X-XI XII Teisipäev      
8.15 - 9.45 Põhitund Põhitund Põhitund Põhitund Põhitund Põhitund Põhitund Matem.(Rein) Ajalugu Keemia (V) Eesti k.(Agn) 8.15 - 9.45      
10.05 - 10.50 PT Lisa Vene keel(U) Eurütmia PT Lisa Vene keel(A) Muusika (K) Liikumine Saksa keel Eesti k.(Agn) Klassijuhat Geograafia 10.05 - 10.50 1.ainet.    
11.15 - 12.00 Saksa keel Muusika (A) Käsitöö (KU) Vene keel(A) Muusika (K) Harjutus Liikumine Eurütmia Eurütmia Ingliskeel (K) Geograafia 11.15 - 12.00 2.ainet.    
12.25 - 13.10 Eurütmia Saksa keel Muusika (A) Liikumine Aiandus Vene keel(A) Käsitöö (KK) Ingliskeel (K) Muusika (K) Muusika (K) 12.25 - 13.10 3.ainet.    
13.20 - 14.05         Liikumine Aiandus Ingliskeel (K) Käsitöö (KK) Muusika (K) Vene/Saksa Vene/Saksa 13.20 - 14.05 4.ainet.    
14.15 - 15.00             Muusika (K) Draama Draama Kujundamine Kujundamine 14.15 - 15.00 5.ainet.    
15.10 - 15.55               Draama Draama Kujundamine Kujundamine 15.10 - 15.55 6.ainet.    
Kolmapäev I II III IV V VI VII VIII IX X-XI XII Kolmapäev      
8.15 - 9.45 Põhitund Põhitund Põhitund Põhitund Põhitund Põhitund Põhitund Matem.(Rein) Ajalugu Keemia (V) Eesti k.(Agn) 8.15 - 9.45  
10.05 - 10.50 Vene keel(U) Käsitöö (KU) Religioon (K) Eurütmia Harjutus Ingliskeel (A) PT Lisa Liikumine Liikumine Vene/Saksa Vene/Saksa 10.05 - 10.50 1.ainet.
11.15 - 12.00 Religioon (S) Ingliskeel(K) Vene keel(U) Käsitöö (KU) Puidutöö Eurütmia Muusika (K) Liikumine Liikumine Vene/Saksa Vene/Saksa 11.15 - 12.00 2.ainet.
12.25 - 13.10 Eurütmia   Lisa harjutus Religioon (K) Puidutöö Religioon (S) Ingliskeel (K) Vene keel(A) Vene keel(A) Matemaatika Geograafia 12.25 - 13.10 3.ainet.
13.20 - 14.05       Lisa harjutus   Harjutus Ingliskeel (K) Vene keel(A) Vene keel(A) Matemaatika Geograafia 13.20 - 14.05 4.ainet.
14.15 - 15.00               Draama Draama   Matemaatika 14.15 - 15.00 5.ainet.
15.10 - 15.55               Draama Draama   Matemaatika 15.10 - 15.55 6.ainet.
Neljapäev I II III IV V VI VII VIII IX X-XI XII Neljapäev      
8.15 - 9.45 Põhitund Põhitund Põhitund Põhitund Põhitund Põhitund Põhitund Matem.(Rein) Ajalugu Keemia (V) Eesti k.(Agn) 8.15 - 9.45  
10.05 - 10.50 Muusika (A) PT Lisa Vene keel(U) Käsitöö (KU) Religioon (K) Vene keel(A) Harjutus (K) PT Lisa Aiandus Matemaatika Ingliskeel(K) 10.05 - 10.50 1.ainet.
11.15 - 12.00 Liikumine Religioon (S) Muusika (A) Ingliskeel (L) Vene keel(A) Ingliskeel (A) Religioon (KM) Muusika (K) Aiandus Matemaatika Ingliskeel(K) 11.15 - 12.00 2.ainet.
12.25 - 13.10   Käsitöö (KU) Liikumine Vene keel(A) Saksa keel Muusika (K) Aiandus Kirjandus (Agn) Matem.(Rein) Psühholoogia Klassijuhat 12.25 - 13.10 3.ainet.
13.20 - 14.05         Muusika (K) Liikumine Aiandus Saksa keel Arvuti (K) Psühholoogia Eesti k.(Ang) 13.20 - 14.05 4.ainet.
14.15 - 15.00                     Matemaatika 14.15 - 15.00 5.ainet.
15.10 - 15.55                     Matemaatika 15.10 - 15.55 6.ainet.
Reede I II III IV V VI VII VIII IX X-XI XII Reede        
8.15 - 9.45 Põhitund Põhitund Põhitund Põhitund Põhitund Põhitund Põhitund Matem.(Rein) Ajalugu Keemia (V) Eesti k.(Agn) 8.15 - 9.45  
10.05 - 10.50 Saksa keel Muusika (A) PT Lisa Religioon (K) Käsitöö (KK) Puidutöö Eurütmia Vene keel(A) Ingliskeel (K) Liikumine Liikumine 10.05 - 10.50 1.ainet.
11.15 - 12.00 Käsitöö (KU) Ingliskeel(K) Saksa keel Muusika (A) Käsitöö (KK) Puidutöö Vene keel(A) Eurütmia Eurütmia Liikumine Liikumine 11.15 - 12.00 2.ainet.
12.25 - 13.10     Muusika (A) Liikumine Eurütmia Religioon (S) Käsit/Puidut Religioon (K) Vene keel(A) Kujundamine Kujundamine 12.25 - 13.10 3.ainet.
13.20 - 14.05           Vene keel(A) Käsit/Puidut Draama Draama Kujundamine Kujundamine 13.20 - 14.05 4.ainet.
14.15 - 15.00             Draama Draama   Muusika (K) 14.15 - 15.00 5.ainet.
15.10 - 15.55                       15.10 - 15.55 6.ainet.
PT Lisa - Põhitunni lisatund *Inglise keele - huviring