Periood: 26.10. - 23.12.2020
Nädalapäev I II III IV V VI VII VIII IX X-XI XII Nädalapäev  
Tundide ajad Hanna Riina Kristi Kadri U. Eneli Reta Katrina Laura Ulvi Kadri K. Kristel Tundide ajad      
Esmaspäev I II III IV V VI VII VIII IX X-XI XII Esmaspäev      
8.15 - 9.45 Põhitund Põhitund Põhitund Põhitund Põhitund Põhitund Matem.(Rein) Geograafia Ajalugu Eesti k.(Agn) Keemia 8.15 - 9.45      
10.05 - 10.50 PT Lisa Vene keel(U) *Inglise k.(L) Käsitöö (KU) Muusika (K) Religioon (S) Käsit/Puidut Liikumine Liikumine Inglise k. (K) Bioloogia 10.05 - 10.50 1.ainet.    
11.15 - 12.00 Vene keel(U) Religioon (S) Käsitöö (KU) Religioon (K) *Inglise k. (L) Ingliskeel (A) Käsit/Puidut Liikumine Liikumine Inglise k. (K) Bioloogia 11.15 - 12.00 2.ainet.    
12.25 - 13.10     Ujumine Inglise k. (L) Puidutöö Käsitöö (KK) Muusika (K) Kirjandus (Agn) Geograafia Religioon (S) Inglise k.(K) 12.25 - 13.10 3.ainet.    
13.20 - 14.05         Puidutöö Käsitöö (KK) Inglise k. (K) Saksa keel Eesti k.(Agn) Muusika (K) Muusika (K) 13.20 - 14.05 4.ainet.    
14.15 - 15.00                 Muusika (K) Saviskulptuur Saviskulptuur 14.15 - 15.00 5.ainet.    
15.10 - 15.55                   Saviskulptuur Saviskulptuur 15.10 - 15.55 6.ainet.    
Teisipäev I II III IV V VI VII VIII IX X-XI XII Teisipäev      
8.15 - 9.45 Põhitund Põhitund Põhitund Põhitund Põhitund Põhitund Matem.(Rein) Geograafia Ajalugu Eesti k.(Agn) Keemia 8.15 - 9.45      
10.05 - 10.50 Muusika (A) Vene keel(U) PT Lisa Vene keel(A) Eurütmia PT Lisa Liikumine PT Lisa Muusika (K) Klassijuhat Bioloogia 10.05 - 10.50 1.ainet.    
11.15 - 12.00 Saksa keel Käsitöö (KU) Vene keel(U) Harjutus Käsitöö (KK) Eurütmia Liikumine Vene keel(A) Vene keel(A) Inglise k. (K) Bioloogia 11.15 - 12.00 2.ainet.    
12.25 - 13.10 Eurütmia Muusika (A) Liikumine Käsitöö (KK) Puidutöö Inglise k. (K) Muusika (K) Aiandus Vene/Saksa Vene/Saksa 12.25 - 13.10 3.ainet.    
13.20 - 14.05           Puidutöö Inglise k. (K) Religioon (K) Aiandus Vene/Saksa Vene/Saksa 13.20 - 14.05 4.ainet.    
14.15 - 15.00               Vene keel(A) Vene keel(A) Saviskulptuur Saviskulptuur 14.15 - 15.00 5.ainet.    
15.10 - 15.55               Draama Draama Saviskulptuur Saviskulptuur 15.10 - 15.55 6.ainet.    
Kolmapäev I II III IV V VI VII VIII IX X-XI XII Kolmapäev      
8.15 - 9.45 Põhitund Põhitund Põhitund Põhitund Põhitund Põhitund Matem.(Rein) Geograafia Ajalugu Eesti k.(Agn) Keemia 8.15 - 9.45  
10.05 - 10.50 Eurütmia Käsitöö (KU) Saksa keel Vene keel(A) PT Lisa Aiandus PT Lisa Inglise k. (K) Geograafia Muusika (K) Religioon (S) 10.05 - 10.50 1.ainet.
11.15 - 12.00 Vene keel(U) Liikumine Religioon (K) Käsitöö (KU) Harjutus Aiandus Eurütmia Inglise k. (K) Geograafia Vene/Saksa Vene/Saksa 11.15 - 12.00 2.ainet.
12.25 - 13.10     Liikumine Eurütmia Saksa keel Muusika (K) Religioon (KM) Vene keel(A) Inglise k. (K) Psühholoogia Bioloogia 12.25 - 13.10 3.ainet.
13.20 - 14.05       Lisa harjutus Muusika (K) Liikumine Aiandus Eurütmia Eurütmia Psühholoogia Bioloogia 13.20 - 14.05 4.ainet.
14.15 - 15.00             Aiandus Muusika (K) Arvuti (K) Matemaatika Matemaatika 14.15 - 15.00 5.ainet.
15.10 - 15.55               Draama Draama Matemaatika Matemaatika 15.10 - 15.55 6.ainet.
Neljapäev I II III IV V VI VII VIII IX X-XI XII Neljapäev      
8.15 - 9.45 Põhitund Põhitund Põhitund Põhitund Põhitund Põhitund Matem.(Rein) Geograafia Ajalugu Eesti k.(Agn) Keemia 8.15 - 9.45  
10.05 - 10.50 Käsitöö (KU) PT Lisa Vene keel(U) PT Lisa Eurütmia Inglise k. (A) Käsit/Puidut Saksa keel Vene keel(A) Matemaatika Matemaatika 10.05 - 10.50 1.ainet.
11.15 - 12.00 Religioon (S) Inglise k.(K) Käsitöö (KU) Muusika (A) Vene keel(A) Eurütmia Käsit/Puidut Religioon (K) Matem.(Rein) Matemaatika Matemaatika 11.15 - 12.00 2.ainet.
12.25 - 13.10 Liikumine Muusika (A) Lisa harjutus Inglise k. (L) Liikumine Harjutus Vene keel(A) Käsitöö Eesti k.(Agn) Matem.lisa Inglise k.(K) 12.25 - 13.10 3.ainet.
13.20 - 14.05         Liikumine Vene keel(A) Eurütmia Käsitöö Inglise k.l (K)   Eesti k.(Agn) 13.20 - 14.05 4.ainet.
14.15 - 15.00               Draama Draama   Klassijuhataja 14.15 - 15.00 5.ainet.
15.10 - 15.55               Draama Draama     15.10 - 15.55 6.ainet.
Reede I II III IV V VI VII VIII IX X-XI XII Reede        
8.15 - 9.45 Põhitund Põhitund Põhitund Põhitund Põhitund Põhitund Matem.(Rein) Geograafia Ajalugu Eesti k.(Agn) Keemia 8.15 - 9.45  
10.05 - 10.50 Saksa keel Muusika (A) Eurütmia Religioon (K) Vene keel(A) Harjutus Harjutus Matem.(Rein) Inglise k. (K) Liikumine Liikumine 10.05 - 10.50 1.ainet.
11.15 - 12.00 Käsitöö (KU) Inglise k.(K) Saksa keel Muusika (A) Religioon (K) Vene keel(A) Matem.(Rein) Eurütmia Eurütmia Liikumine Liikumine 11.15 - 12.00 2.ainet.
12.25 - 13.10     Muusika (A) Eurütmia Saksa keel Religioon (S) Muusika (K) Aiandus Matem.(Rein) Saviskulptuur Saviskulptuur 12.25 - 13.10 3.ainet.
13.20 - 14.05           Muusika (K) Vene keel(A) Aiandus Religioon (S) Saviskulptuur Saviskulptuur 13.20 - 14.05 4.ainet.
14.15 - 15.00             Draama Draama Matem.lisa Muusika (K) 14.15 - 15.00 5.ainet.
15.10 - 15.55               Draama Draama Matem.lisa Inglise k.(K) 15.10 - 15.55 6.ainet.
PT Lisa - Põhitunni lisatund *Inglise keele - huviring