Kontakt

Viljandi Vaba Waldorfkooli Ühing
Registrikood 80047228
Aadress: Lutsu 3, Viljandi 71003
Kantselei telefon: 433 4537 ja 5553 7289
E-post: info@viljandiwaldorf.ee

KLASSIÕPETAJAD

  • Riina Põhjala – 1. klassi õpetaja
  • Kristi Uibo – 2. klassi õpetaja – e-post kristi.uibo@viljandiwaldorf.ee
  • Kadri Uiboupin – 3A. klassi õpetaja
  • Krista Kalda – 3K. klassi õpetaja – e-post krista.kalda@viljandiwaldorf.ee
  • Signe Valdmäe – 4. klassi õpetaja – e-post signe.valdmae@viljandiwaldorf.ee
  • Reta Poolak – 5. klassi õpetaja – e-post reta.poolak@viljandiwaldorf.ee
  • Katrina Karu – 6. klassi õpetaja – e-post katrina.karu@viljandiwaldorf.ee
  • Laura Joakit – 7. klassi õpetaja  – e-post laura.joakit@viljandiwaldorf.ee
  • Ulvi Vahter – 8. klassi õpetaja – e-post ulvi.vahter@viljandiwaldorf.ee
  • Aurika Karus – 9. klassi õpetaja – e-post aurika.karus@viljandiwaldorf.ee
  • Kristel Kutser – 10. klassi kuraator
  • Kristel Kutser – 11.–12. klassi kuraator ja abiõpetaja – kristel.kutser@viljandiwaldorf.ee

ÕPETAJAD

  • Sulev Ojap – religiooni, keema- ja füüsika ning filosoofiaõpetaja – e-post sulev.ojap@viljandiwaldorf.ee
  • Kadri Kass – 12. klassi inglise keele õpetaja – e-post kadri.kass@viljandiwaldorf.ee
  • Kersti Aun – muusikaõpetaja – e-post kersti.aun@viljandiwaldorf.ee
  • Eda Saaremets – individuaalõpe ja HEV – e-post eda.saaremets@viljandiwaldorf.ee
  • Ülle Lükk – 11. ja 12. klassi matemaatika õpetaja
  • Rein Aidak -7., 9., ja 10. klassi matemaatika õpetaja
  • Olev Teder – gümnaasiumi ajaloo ja ühiskonnaõpetuse õpetaja
  • Anu Sild – gümnaasiumi arvutiõpetaja
  • Andre Maaker – kitarriõpetaja
  • Vahur Vahtra – puidutöö õpetaja – e-post vahur.vahtra@viljandiwaldorf.ee
  • Laura Joakit – saksa keele õpetaja – e-post laura.joakit@viljandiwaldorf.ee
  • Hanna Rahnel- eelkooli õpetaja – e-post hanna.rahnel@viljandiwaldorf.ee

TÖÖTAJAD

  • Kristi Mänd, tegevjuht
    tel 433 4537, 5553 7289, tegevjuht@viljandiwaldorf.ee
  • Marika Raimo, majandusjuhataja, tel 433 4537, 5553 7289 majandusjuhataja@viljandiwaldorf.ee
  • Kadri Kreen, sekretär-juhiabi
    tel 433 4537, 5553 7289, info@viljandiwaldorf.ee
    tööaeg 9:00-17:00
  • Külli Saul, lasteaia kolleegiumi juhataja
    tel 5666 9005, kylli.saul@gmail.com
  • Eret Türk, raamatupidamisteenus
    tel 5622 5514, eret@jaret.ee
  • Maret Raudsepp, kokk
  • Malle Blitner, kokk
  • Helge Roosjärv, koka abi
  • Jaan Kalda, majahoidja-remondimees
  • Kati Ilves, koristaja

Viljandi Vaba Waldorfkooli Ühingu eestseisus
(valitud 21. mai 2019 üldkogu koosolekul):

Liis Aedmaa
Age Alas
Kristjan Otsmann
Andrus Rooks
Külli Saul
Laura Joakit

Ühingu eestseisuse korralised kokkusaamised toimuvad 1 kord kuus esmaspäeval.

Järgmine eestseisuse koosolek toimub 16. septembril 2019 kell 17.00.

Küsimused, ettepanekud ja avaldused eestseisusele: kirjuta kooli e-posti aadressile info@viljandiwaldorf.ee

Eestseisuse koosolekud on avalikud, Ühingu liikmed võivad osaleda. Palume ette teatada!

Lasteaed:

1. rühm. Lossi 7, Viljandi. Telefon 5553 7595

2. rühm. Lutsu 3, Viljandi. Telefon 4334 537, 5553 7289 (kantselei)

____________________________________________________________________________

*Kooli usaldusisikud on õpetajad Laura Joakit ja Kristi Uibo.


Haldusjärelevalve teostaja

Riikliku järelevalvet korraldab Haridus- ja Teadusministeerium,

e-post hm@hm.ee; telefon 735 0222.