Kontakt

Viljandi Vaba Waldorfkooli Ühing
Registrikood 80047228
Aadress: Lutsu 3, Viljandi 71003
Kantselei telefon: 433 4537, 5553 7289
E-post: info@viljandiwaldorf.ee

KLASSIÕPETAJAD

  • Hanna Rahnel – 1. klassi õpetaja – e-post hanna.rahnel@viljandiwaldorf.ee
  • Riina Põhjala – 2. klassi õpetaja – e-post riina.pohjala@viljandiwaldorf.ee
  • Kristi Uibo – 3. klassi õpetaja – e-post kristi.uibo@viljandiwaldorf.ee
  • Kadri Uiboupin – 4. klassi õpetaja – e-post kadri.uiboupin@viljandiwaldorf.ee
  • Eneli Erilaid – 5. klassi õpetaja – e-post eneli.erilaid@viljandiwaldorf.ee
  • Reta Poolak – 6. klassi õpetaja – e-post reta.poolak@viljandiwaldorf.ee
  • Katrina Karu – 7. klassi õpetaja – e-post katrina.karu@viljandiwaldorf.ee
  • Laura Joakit – 8. klassi õpetaja  – e-post laura.joakit@viljandiwaldorf.ee
  • Ulvi Vahter – 9. klassi õpetaja – e-post ulvi.vahter@viljandiwaldorf.ee
  • Kadri Kass – 10.-11. klassi kuraator – e-post kadri.kass@viljandiwaldorf.ee
  • Kristel Kutser – 12. klassi kuraator kristel.kutser@viljandiwaldorf.ee

ÕPETAJAD

  • Sulev Ojap – religiooni, keema- ja füüsika ning filosoofiaõpetaja – e-post sulev.ojap@viljandiwaldorf.ee
  • Kadri Kass – inglise keele õpetaja – e-post kadri.kass@viljandiwaldorf.ee
  • Mari Yoda – inglise keele õpetaja – e-post mari.yoda@viljandiwaldorf.ee
  • Agnes Rannu – gümnaasiumi eesti keele ja kirjanduse õpetaja – e-post agnes.rannu@viljandiwaldorf.ee
  • Kersti Aun – muusikaõpetaja – e-post kersti.aun@viljandiwaldorf.ee
  • Anne Lehtmäe – muusikaõpetaja I-IV klass – e-post anne.lehtmae@viljandiwaldorf.ee
  • Kai Kaia Mets-Buijs – (HEV) õpilaste õppe koordinaator ja waldorfpedagoogilise õppesisu mentor
  • Ülle Lükk – 11. ja 12. klassi matemaatika õpetaja – e-post ylle.lykk@gmail.com
  • Rein Aidak -7., 9., ja 10. klassi matemaatika õpetaja – e-post rein.aidak@mail.ee
  • Olev Teder – gümnaasiumi ajaloo ja ühiskonnaõpetuse õpetaja
  • Aurika Karus – liikumis- ja tugiõpetaja – e-post aurika.karus@viljandiwaldorf.ee
  • Vahur Vahtra – puidutöö- ja liikumisõpetaja – e-post vahur.vahtra@viljandiwaldorf.ee
  • Laura Joakit – saksa keele õpetaja – e-post laura.joakit@viljandiwaldorf.ee
  • Karmen Püü – eurütmiaõpetaja
  • Hanna Rahnel- eelkooli õpetaja – e-post hanna.rahnel@viljandiwaldorf.ee

TÖÖTAJAD

  • Marika Raimo, majandusjuhataja, tel 5553 7289 (kantselei), majandusjuhataja@viljandiwaldorf.ee
  • Kadri Kreen, sekretär-juhiabi
    tel 433 4537, 5553 7289, info@viljandiwaldorf.ee
    tööaeg 8:00-16:00
  • Külli Saul, lasteaia kolleegiumi juhataja
    tel 5666 9005, kylli.saul@gmail.com
  • Eret Türk, raamatupidamisteenus
    tel 5622 5514, eret@jaret.ee
  • Maret Raudsepp, kokk
  • Malle Blitner, kokk
  • Kati Ilves, koristaja-kokaabi
  • Jaan Kalda, majahoidja-remondimees

Viljandi Vaba Waldorfkooli Ühingu eestseisus

(Valitud 16. juuni 2020 üldkogu koosolekul):

Aat Sarv
Age Alas
Andrus Rooks
Juta Linde
Kristjan Otsmann
Külli Saul – kasvatajate esindaja
Reigo Rannu
Ulvi Vahter – õpetajate esindaja

Ühingu eestseisuse korralised kokkusaamised toimuvad 1 kord kuus esmaspäeval.

Küsimused, ettepanekud ja avaldused eestseisusele: kirjuta kooli e-posti aadressile info@viljandiwaldorf.ee

Järgmine eestseisuse koosolek toimub 02. oktoobril kell 17:00. Eestseisuse koosolekud on avalikud, Ühingu liikmed võivad osaleda. Palume ette teatada!

Lasteaed:

1. rühm. Lossi 7, Viljandi. Telefon 5553 7595

2. rühm. Lutsu 3, Viljandi. Telefon 5553 7289 (kantselei)

____________________________________________________________________________

*Kooli usaldusisikud on õpetajad Laura Joakit ja Kristi Uibo.


Haldusjärelevalve teostaja

Riikliku järelevalvet korraldab Haridus- ja Teadusministeerium,

e-post hm@hm.ee; telefon 735 0222.

______________________________________________________________________________

Terviseteenused
Kooliõde Ilme Puks, telefon 5363 6331