Kontakt

Viljandi Vaba Waldorfkooli Ühing
Registrikood 80047228
Aadress: Lutsu 3, Viljandi 71003
Kantselei telefon: 5553 7289, 433 4537
E-post: info@viljandiwaldorf.ee

Arveldusarve nr EE421010302007122006 SEB Pangas või EE892200221055742215 Swedbankis.

KLASSIÕPETAJAD

  • Hanna Rahnel – 1. klassi õpetaja – e-post hanna.rahnel@viljandiwaldorf.ee
  • Riina Põhjala – 2. klassi õpetaja – e-post riina.pohjala@viljandiwaldorf.ee
  • Kristi Uibo – 3. klassi õpetaja – e-post kristi.uibo@viljandiwaldorf.ee
  • Kadri Uiboupin – 4. klassi õpetaja – e-post kadri.uiboupin@viljandiwaldorf.ee
  • Eneli Erilaid – 5. klassi õpetaja – e-post eneli.erilaid@viljandiwaldorf.ee
  • Reta Poolak – 6. klassi õpetaja – e-post reta.poolak@viljandiwaldorf.ee
  • Laura Joakit – 7.-8. klassi õpetaja  – e-post laura.joakit@viljandiwaldorf.ee
  • Ulvi Vahter – 9. klassi õpetaja – e-post ulvi.vahter@viljandiwaldorf.ee
  • Kadri Kass – 10.-11. klassi kuraator – e-post kadri.kass@viljandiwaldorf.ee
  • Kristel Kutser – 12. klassi kuraator – e-post kristel.kutser@viljandiwaldorf.ee

AINEÕPETAJAD

  • Sulev Ojap – religiooni, keema- ja füüsika ning filosoofiaõpetaja – e-post sulev.ojap@viljandiwaldorf.ee
  • Kadri Kass – inglise keele õpetaja – e-post kadri.kass@viljandiwaldorf.ee
  • Kerli Toom – 3. ja 4. kl inglise keele õpetaja – e-post kerli.toom@viljandiwaldorf.ee
  • Agnes Rannu – gümnaasiumi eesti keele ja kirjanduse õpetaja – e-post agnes.rannu@viljandiwaldorf.ee
  • Kersti Aun – muusikaõpetaja – e-post kersti.aun@viljandiwaldorf.ee
  • Anne Lehtmäe – muusikaõpetaja I-IV klass – e-post anne.lehtmae@viljandiwaldorf.ee
  • Kai Kaia Mets-Buijs – (HEV) õpilaste õppe koordinaator ja waldorfpedagoogilise õppesisu mentor
  • Ülle Lükk – 11. ja 12. klassi kitsas matemaatika õpetaja – e-post ylle.lykk@gmail.com
  • Rein Aidak – 7., 8., ja 9. klassi matemaatika õpetaja – e-post rein.aidak@mail.ee
  • Rein Ruus – 10-11. klassi laia matemaatika õpetaja
  • Olev Teder – gümnaasiumi ajaloo ja ühiskonnaõpetuse õpetaja
  • Aurika Karus – liikumis- ja tugiõpetaja – e-post aurika.karus@viljandiwaldorf.ee
  • Vahur Vahtra – puidutöö ja keemia õpetaja – e-post vahur.vahtra@viljandiwaldorf.ee
  • Laura Joakit – saksa keele õpetaja – e-post laura.joakit@viljandiwaldorf.ee
  • Karmen Püü – eurütmiaõpetaja
  • Albina Gavrilova – vene keele õpetaja – e-post albina.gavrilova@viljandiwaldorf.ee
  • Kerli Toom- eelkooli õpetaja – e-post kerli.toom@viljandiwaldorf.ee

TÖÖTAJAD

  • Eneli Erilaid, koolijuhataja, eneli.erilaid@viljandiwaldorf.ee
  • Ursula Saksniit, sekretär
    tel 433 4537, 5553 7289, info@viljandiwaldorf.ee
    tööaeg 8.00-16.00
  • Külli Saul, lasteaia kolleegiumi juhataja
    tel 5666 9005, kylli.saul@gmail.com
  • Eret Türk, raamatupidamisteenus
    tel 5622 5514, eret@jaret.ee
  • Maret Raudsepp, kokk
  • Malle Blitner, kokk
  • Kati Ilves, koristaja-kokaabi
  • Jaan Kalda, majahoidja-remondimees
  • Vahur vahtra, haldusjuht

Viljandi Vaba Waldorfkooli Ühingu juhatuse liikmed 18.05.2021 üldkogu koosoleku seisuga:

Eneli Erilaid
Külli Saul
Kristi Uibo

Juhatuse koosolekud toimuvad kord nädalas esmaspäeviti.

Küsimused, ettepanekud ja avaldused eestseisusele saata kooli e-posti aadressile info@viljandiwaldorf.ee

Lasteaed:

1. rühm. Lossi 7, Viljandi. Telefon 5553 7595

2. rühm. Maramaa 6, Viljandi. Telefon 5825 6560

____________________________________________________________________________

*Kooli usaldusisikud on õpetajad Laura Joakit ja Kristi Uibo.


Haldusjärelevalve teostaja

Riikliku järelevalvet korraldab Haridus- ja Teadusministeerium,

e-post hm@hm.ee; telefon 735 0222.

______________________________________________________________________________

Terviseteenused
Kooliõde Ilme Puks, telefon 5363 6331