Kontakt

Viljandi Vaba Waldorfkooli Ühing
Reg-nr 80047228
Aadress: Lutsu 3, Viljandi 71003
Kantselei telefon: +372 5553 7289; avatud E-R 9.00-16.00
E-post: info@viljandiwaldorf.ee

Arveldusarve nr EE421010302007122006 SEB Pangas või EE892200221055742215 Swedbankis.

________________________________________________________________________________________________

KLASSIÕPETAJAD 2022/2023

  • Gete Nöps – I klassi õpetaja; gete.nops@viljandiwaldorf.ee
  • Hanna Rahnel – II ja III klassi õpetaja; hanna.rahnel@viljandiwaldorf.ee
  • Aurika Karus – IV klassi õpetaja; aurika.karus@viljandiwaldorf.ee
  • Kristi Uibo – V klassi õpetaja; kristi.uibo@viljandiwaldorf.ee
  • Dianka Uiboupin – VI klassi õpetaja; dianka.uiboupin@viljandiwaldorf.ee
  • Eneli Erilaid – VII klassi õpetaja; eneli.erilaid@viljandiwaldorf.ee
  • Ulvi Vahter –  VIII klassi õpetaja; ulvi.vahter@viljandiwaldorf.ee
  • Kati Kivja – IX klassi kuraator; kati.kivja@viljandiwaldorf.ee
  • Albina Gavrilova – X-XII klassi kuraator; albina.gavrilova@viljandiwaldorf.ee

AINEÕPETAJAD

  • Signe Konovalov – aiandus, HEV-koordinaator, asendusõpetaja; signe.konovalov@viljandiwaldorf.ee
  • Sulev Ojap – religiooni, keemia- ja füüsika ning filosoofia; sulev.ojap@viljandiwaldorf.ee
  • Kadri Kass – inglise keel; kadri.kass@viljandiwaldorf.ee
  • Agnes Rannu – gümnaasiumi eesti keel ja kirjandus;  agnes.rannu@viljandiwaldorf.ee
  • Kersti Aun – muusika ja religioon; kersti.aun@viljandiwaldorf.ee
  • Ülle Lükk – XI ja XII klassi kitsas matemaatika; ylle.lykk@gmail.com
  • Rein Aidak – VII-IX klassi matemaatika; rein.aidak@mail.ee
  • Aurika Karus – liikumis- ja tugiõpetaja; aurika.karus@viljandiwaldorf.ee
  • Vahur Vahtra – puidutöö ja keemia; vahur.vahtra@viljandiwaldorf.ee
  • Laura Joakit – saksa keele õpetaja; laura.joakit@viljandiwaldorf.ee
  • Karmen Püü – eurütmia õpetaja
  • Albina Gavrilova – vene keel; albina.gavrilova@viljandiwaldorf.ee
  • Ulvi Vahter – I-IV klassi vene keel, epohhid; ulvi.vahter@viljandiwaldorf.ee
  • Juta Linde – sotsiaalpedagoog; juta.linde@viljandiwaldorf.ee
  • Teele Siim – inglise keel; teele.siim@viljandiwaldorf.ee
  • Aleksandra Brunere – I-III klassi vene keel ja muusika
  • Elo Tänover – asendusõpetaja, eelkooli juhendaja ja HEV koordinaator
  • Ott-Mait Põldsepp – kitarriõpetaja
  • Kristi Mänd – koduõppe koordinaator; kristi.mand@viljandiwaldorf.ee; +372 5648 1406

TÖÖTAJAD

  • Eneli Erilaid, koolijuhataja (eneli.erilaid@viljandiwaldorf.ee)
  • Külli Saul, lasteaia kolleegiumi juhataja
    (tel: +372 5666 9005; kylli.saul@gmail.com)
  • Kaisa Kokk, sekretär (info@viljandiwaldorf.ee)
  • Lea Visnap, haldus- ja arendusjuht, raamatupidamine (haldusjuht@viljandiwaldorf.ee)
  • Maret Raudsepp, kokk
  • Malle Blitner, kokk
  • Kati Ilves, koristaja-kokaabi
  • Jaan Kalda, majahoidja-remondimees
  • Kristjan Otsmann, vabatahtlik IT nõunik (kristjan.otsmann@viljandiwaldorf.ee; +372 502 9037)

JUHATUS

Eneli Erilaid
Külli Saul
Kristi Uibo

Küsimused, ettepanekud ja avaldused eestseisusele saata kooli e-posti aadressile info@viljandiwaldorf.ee

LASTEAED

1. rühm – Lossi 7, Viljandi. Telefon: +372 5553 7595

2. rühm – Maramaa 6, Viljandi. Telefon: +372 5825 6560

________________________________________________________________________________________________

Kooli usaldusisikud:

Sulev Ojap
Juta Linde
Kristi Uibo

________________________________________________________________________________________________

HALDUSJÄRELVALVE TEOSTAJA

Riikliku järelevalvet korraldab Haridus- ja Teadusministeerium,

e-post hm@hm.ee; telefon 735 0222.

________________________________________________________________________________________________

TERVISETEENUSED
Kooliõde Ilme Puks, telefon: +372 5363 6331