Kontakt

Viljandi Vaba Waldorfkooli Ühing
Registrikood 80047228
Aadress: Lutsu 3, Viljandi 71003
Kantselei telefon: 433 4537 ja 5553 7289
E-post: info@viljandiwaldorf.ee

KLASSIÕPETAJAD

  • Kristi Uibo – 1. klassi õpetaja – e-post kristi.uibo-at-viljandiwaldorf.ee
  • Agnes Rannu – 2A. klassi õpetaja – e-post agnes.rannu-at-viljandiwaldorf.ee
  • Krista Kalda – 2K. klassi õpetaja – e-post krista.kalda-at-viljandiwaldorf.ee
  • Signe Valdmäe – 3. klassi õpetaja – e-post signe.valdmae-at-viljandiwaldorf.ee
  • Reta Poolak – 4. klassi õpetaja – e-post reta.poolak@viljandiwaldorf.ee
  • Katrina Karu – 5. klassi õpetaja – e-post katrina.karu-at-viljandiwaldorf.ee
  • Anne Vahter – 6. klassi õpetaja  – e-post anne.vahter-at-viljandiwaldorf.ee
  • Ulvi Vahter – 7. klassi õpetaja – e-post ulvi.vahter-at-viljandiwaldorf.ee
  • Aurika Karus – 8. – 9. klassi õpetaja – e-post aurika.karus-at-viljandiwaldorf.ee
  • Kristel Kutser – 10. klassi kuraator ja abiõpetaja – e-post kristel.kutser-at-viljandiwaldorf.ee
  • Albina Gavrilova – 11.–12. klassi kuraator – e-post albina.gavrilova-at-viljandiwaldorf.ee

ÕPETAJAD

  • Sulev Ojap – religiooni, keema- ja füüsika ning filosoofiaõpetaja – e-post sulev.ojap-at-viljandiwaldorf.ee
  • Kadri Kass – 12. klassi inglise keele õpetaja – e-post kadri.kass-at-viljandiwaldorf.ee
  • Kersti Aun – muusikaõpetaja – e-post kersti.aun-at-viljandiwaldorf.ee
  • Eda Saaremets – individuaalõpe ja HEV – e-post eda.saaremets-at-viljandiwaldorf.ee
  • Ülle Lükk – 11. ja 12. klassi matemaatika õpetaja
  • Rein Aidak -7., 9., ja 10. klassi matemaatika õpetaja
  • Olev Teder – gümnaasiumi ajaloo ja ühiskonnaõpetuse õpetaja
  • Anu Sild – gümnaasiumi arvutiõpetaja
  • Andre Maaker – kitarriõpetaja
  • Vahur Vahtra – puidutöö õpetaja – e-post vahur.vahtra-at-viljandiwaldorf.ee
  • Laura Joakit – saksa keele õpetaja – e-post laura.joakit-at-viljandiwaldorf.ee
  • Hanna Rahnel- eelkooli õpetaja – e-post hanna.rahnel-at-viljandiwaldorf.ee

TÖÖTAJAD

Kooli kantselei seoses töötajate laste haigusega suletud 11.-15. veebruaril. Loe edasi

  • Kristi Mänd, tegevjuht
    tel 433 4537, 5553 7289, tegevjuht@viljandiwaldorf.ee
  • Külli Saul, lasteaia kolleegiumi juhataja
    tel 5666 9005, kylli.saul@gmail.com
  • Kadri Kreen, sekretär
    tel 433 4537, 5553 7289, info@viljandiwaldorf.ee
    tööaeg 9:00-17:00
  • Eret Türk, raamatupidamisteenus
    tel 5622 5514, eret@jaret.ee
  • Maret Raudsepp, kokk
  • Malle Blitner, kokk
  • Helge Roosjärv, koka abi
  • Jaan Kalda, majahoidja-remondimees
  • Kati Ilves, koristaja

Viljandi Vaba Waldorfkooli Ühingu eestseisus
(valitud 15. mai 2018 üldkogu koosolekul):

Liis Aedmaa
Sulev Ojap
Anu Kivi
Age Alas
Vilja Volmer-Martinson
Kristjan Otsmann
Peedu Põld
Külli Saul
Ain Saviauk

Ühingu eestseisuse korralised kokkusaamised toimuvad iga kuu kolmandal esmaspäeval.

Järgmine eestseisuse koosolek toimub 18. märts 2019 kell 17:30.

Küsimused, ettepanekud ja avaldused eestseisusele: kirjuta kooli e-posti aadressile info@viljandiwaldorf.ee

Eestseisuse koosolekud on avalikud, Ühingu liikmed võivad osaleda. Palume ette teatada!

Lasteaed:

1. rühm. Lossi 7, Viljandi. Telefon 5553 7595

2. rühm. Lutsu 3, Viljandi. Telefon 4334 537, 5553 7289 (kantselei)

____________________________________________________________________________

*Kooli usaldusisikud on õpetajad Laura Joakit ja Kristi Uibo.


Haldusjärelevalve teostaja

Alates 1. märtsist 2018 korraldab Viljandi Vaba Waldorfkooli nõustamist ning viib läbi järelevalvet Haridus- ja Teadusministeeriumi välishindamisosakonnas Lääne piirkonna eksperdina Pärje Ülavere.

Kontaktandmed:
Parje.Ylavere@hm.ee
Tõnismägi 11, Tallinn
mobiiltelefon 5346 4448;
lauatelefon 735 0167