Lastevanemate kool

03. oktoober 2020 kell 11.00 – 15.00  – Anne Silbaumi loeng “Laps kooliarsti pilgu läbi. Kooliküpsus ja selle mõjud hilisemas eas.”
Mis toimub lapsega, kui ta kooli tuleb? Kuidas toetada kooliskäivat last? Millist mõju avaldavad lapsele igapäevased tegevused – äratus, hommikusöök, turvaline koolitee, teepaus peale põhitundi, soe koolilõuna, õueskäik, trennid, kodune koolitöö, vaba mäng, kodused kohustused, suhtlus vanematega, õhtused rituaalid, uni jne. Milleks on need vajalikud?

Dr Anne Silbaum on õppinud lastearstiks, spetsialiseerunud laste neuroloogiks ja töötanud 15 aastat Tartu linna Lastepolikliinikus. Ta on üks Tartu Waldorfkooli asutajatest ja alates 1993. aastast siiani töötanud Tartu Waldorfgümnaasiumis kooliarstina, antroposoofilise meditsiini nõustajana ja inimõpetuse õpetajana. 2002. aastal omandas dr A. Silbaum ka perearsti kutse. Dr Anne Silbaumi kiindumuseks on antroposoofiline meditsiin ja antroposoofilise arsti rahvusvahelise sertifikaadi omandas ta 2006. aastal. Anne Silbaum nõustab käesoleval ajal Eesti waldorflasteaedu ja –koole.

Lektori töö ja transpordi toetuseks on oodatud vabad annetused.
Tee/kohvipausi tarbeks palume võtta kaasa magusaid ja soolaseid suupisteid!
Loeng toimub Viljandi Vaba Waldorfkoolis, Lutsu tn 3
registreerimine tel 433 4537 või info@viljandiwaldorf.ee