Privaatsuspoliitika

Viljandi Vaba Waldorfkooli Ühingu (edaspidi Ühingu) kodulehekülge www.viljandiwaldorf.ee kasutades nõustute, et kogume ja kasutame Teie andmeid vastavalt käesolevale privaatsuspoliitikale. Privaatsuspoliitika rakendub ainult meie veebilehel ning ei rakendu andmetele, mida kasutatakse teiste kanalite kaudu. Kogume ja töötleme teavet kooskõlas Euroopa Liidu üldise andmekaitse määrusega.

Kodulehe andmete töötleja on Viljandi Vaba Waldorfkooli Ühing

ettevõtte reg. number: 80047228

e-post: info@viljandiwaldorf.ee

telefoninumber: 55537289

Võime kasutada automaatseid andmekogumisvahendeid, küpsiseid ja muid jälgimisvahendeid optimeerimaks Ühingu kodulehe kasutajakogemust. Kodulehe külastamisel võib kogutava teabe hulka kuuluda järgnevad logifailid nagu kasutatava seadme tüüp, internet-protokolli (IP) aadress, veebilehitseja tüüp, internetiteenuse pakkuja (ISP), veebilehe külastamise kuupäev ja kellaaeg, sisenemis- ja väljumisleht, veebilehel tehtavate klikkide arv.

Võime kogutud anonüümsete andmete põhjal teha külastusstatistikat Ühingu kodulehe mugavamaks arendamiseks ja külastajate tegevuse jälgimiseks. Saadud teave on anonüümne.

Küpsis on tekstifail, mis salvestatakse veebilehe külastamisel kasutaja seadmes. Nende abil määratakse ja salvestatakse teenuste kasutamise valikud ja eelistused, regionaalsed seadistused jm. Veebilehitseja  sätetes saab ära keelata küpsiste kasutamise, kuid sellisel juhul on võimalik, et kodulehel pakutav teenus on häiritud. Sisselogimislehe külastamisel seab veebilehekülg paika ajutise sessiooniküpsise, mis tuvastab, kas kasutaja veebilehitseja lubab küpsiseid või ei. See küpsis ei sisalda isikuandmeid ning  kustutakse veebilehitseja sulgemisel. Sessiooniküpsiseid kasutatakse kodulehe igal külastusel.

Ühingu kodulehel oleva postituse või artikli muutmisel või avaldamisel salvestatakse kodulehe külastaja veebilehitsejasse uus küpsis. See ei sisalda isikuandmeid ning näitab vaid muudetud postituse identifikaatorit. Küpsis aegub ühe päeva pärast.

Ühingu kodulehe artiklites võib olla lisatud sisu teistest allikatest nagu tekstid, videod, pildid ja muu multimeedia. Kolmandale osapoolele viidatud veebileht võib koguda kasutaja kohta infot, kasutada küpsiseid, lisada kolmanda osapoole jälgimismehhanisme ja jälgida kasutaja tegevust. Ühing ei pääse ligi ega kontrolli neid küpsiseid, mille on meie lehele paigaldanud kolmandad osapooled — nende küpsiste kasutamine kuulub paigaldajate privaatsuspoliitika alla ja ei ole Ühingu vastutada.

Jagate oma isiklikke andmeid ka siis, kui kommenteerite, postitate või jätate muul tähelepandaval viisil enda tegevustest maha jälgi Ühingu sotsiaalmeedia lehtedel nagu Facebook ja Instagram.

Uuendatud 21.03.2022